PVGE
PVGE

PVGE Aalst-Waalre en Valkenswaard

Samen actief, samen sterk

PVGE

PVGE Aalst-Waalre en Valkenswaard

Samen actief, samen sterk

PVGE Koepel

Terug naar "Alle actualiteiten op een rijtje"

Samen met Bewegen voor een ander (Aalst-Waalre)
Juist in deze periode willen we de inwoners van onze gemeente zo goed mogelijk helpen. We doen dit samen met de initiatiefnemers van de lokale facebookpagina Bewegenvooreenander https://www.facebook.com/groups/bewegenvooreenander, waar veel inwoners hulp bieden en vragen. Deze facebookpagina is een initiatief van Paramount Fitness in samenwerking met de seniorenverenigingen
van Aalst en Waalre, die de handen ineengeslagen hebben om samen te proberen de hulpvragen en het hulpaanbod zo goed mogelijk te matchen. Op werkdagen kunt u van 12.00 tot 14.00 uur ook bellen met Leon van Meijel van Bewegenvooreenander tel. 06 4924 83.

Coronahulp in Waalre: hulp nodig of hulp aan te bieden?
In deze coronacrisis wordt veel gevraagd van ons allemaal. Zeker ouderen en mensen met een kwetsbare gezondheid kunnen nu extra ondersteuning gebruiken. Maar ook mensen die werken in bijvoorbeeld de zorg, bij de politie en in supermarkten
kunnen mogelijk extra hulp gebruiken zodat hun belangrijke werk door kan gaan. Gelukkig ontstaan er in deze tijd verschillende prachtige initiatieven om elkaar te helpen, ook in onze gemeente. Goed voor Mekaar Waalre is dé plek waar deze initiatieven zijn samengebracht. Er is een speciale pagina ingericht voor hulpvragen en hulpaanbod in verband met het coronavirus: https://www.goedvoormekaarwaalre.nl/coronahulp. Hier kunt u eenvoudig en veilig een vraag of aanbod plaatsen.

Hulp tijdens het coronavirus in Valkenswaard
De gemeente Valkenswaard heeft burenhulpprogramma’s in alle wijken.
Die worden gedragen door de wijkcommissies en professionals en worden vanuit de gemeente ondersteund.
Bij hen kunt u terecht met vragen of met een aanbod om hulp te bieden. Voor Borkel en Schaft en de wijk Kerkakkers, is dorpsondersteuner Nikki van de Moosdijk van Cordaad Welzijn Valkenswaard het aanspreekpunt via tel. 06 5708 2073 (ma. t/m vrij. tussen 9.00 en 16.00 uur of spreek eventueel de voicemail in), of via Cordaad Welzijn. Mailen kan ook naar: nikkivandemoosdijk@cordaadwelzijn.nl. Voor alle andere wijken in de gemeente, dus Dommelen, Geenhoven, ’t Gegraaf, Hoge Akkers, Turfberg en Centrum, zijn de contactpersonen van Accent op Ieders Talent het aanspreekpunt tel. 06 5217 4910 of e-mail info@accentopiederstalent.nl

Contact met onze zieken en oudere leden
Via de clubcoaches, Commissies Reizen en Kunst & Cultuur worden wij geïnformeerd wie er ziek is, maar ook individuele leden kunnen ons berichten, waarna wij in actie komen. Wij sturen dan een kaart, gevolgd door een telefoontje. Mocht u door de coronasituatie in deze tijd van isolatie en gebrek aan contact(en) zomaar behoefte hebben aan een praatje, dan kunt u altijd met ons contact opnemen via Tineke de Pooter, tel. 040 221 82 98 of e-mail hans.en.tineke@planet.nl
Zij coördineert contacten namens de vrijwilligers voor Valkenswaard: Nelleke Tops, Mieke van der Meeren, Corine de Moree en de vrijwilligers voor Aalst-Waalre: Wil van der Vorm, Truus van de Vorstenbosch.

Terug naar "Alle actualiteiten op een rijtje"